با ویستابوک کتاب الکترونیکی بسازید!

با ویستابوک کتاب الکترونیکی بسازید ، و خوانندگان بیشتر جذب کنید

خواندن یک نمونه کوچک از کتاب الکترونیکی تان برای خوانندگان کتاب های الکترونیکی و مشتریان تان جذاب و کارآمد خواهد بود.
پس از یک نگاه اجمالی به کتاب و محتوای آن خوانندگان می توانند به سرعت تصمیم بگیرند که آیا کتاب مناسب شان را پیدا کرده اند یا خیر. نرم افزار ویستابوک یک کاتالوگ دیجیتال، مناسب خواندن نمونه از کتاب الکترونیکی یا چاپی برای شما تهیه می کند و به تبلیغ هنر ارزشمندتان کمک می کند. طراحی کاتالوگ دیجیتال آنقدر جذاب و کارآمد خواهد بود که توجه خوانندگان زیادی را به خود جلب خواهد کرد.
بخش بزرگی از بازار کتاب همین الان دیجیتالی شده است و بخش های دیگر آن نیز به زودی اضافه خواهند شد. امروزه برخی ناشران کتاب هایشان را فقط به صورت کتاب الکترونیکی ارائه می دهند. آن ها با استفاده از پلتفرم های رایج برای کتاب خوانی، نسخه الکترونیکی کتابشان را به دنیای کتاب دوستان عرضه می کنند. کتاب های چاپی نیز کم کم جایگاه خود را پیدا می کنند و حدس ما این است که به بخشی از مجموعه های کلکسیونرها تبدیل خواهند شد. اما هر چه که باشد باید بدانید که مردم کتاب ها را دوست دارند. چه به عنوان کتاب الکترونیکی در صفحه گوشی هوشمندشان، چه به عنوان کتاب چاپی در وان حمام، یا به عنوان یک قطعه در کلکسیون شان.
کتاب الکترونیکی
پلتفرم های بزرگ عرضه کتاب های الکترونیکی به خوانندگان شان این اجازه را می دهند که قبل از خرید به نمونه ی کتاب نگاهی بیاندازند. اکثر انتشارات دیگر تا کنون متوجه شده اند که یک نمونه خوب از کاتالوگ هوشمند می تواند تا چه حد بر مشتری تاثیرگذار باشد.

ایجاد نمونه آنلاین برای نسخه چاپی

شما یک شرکت انتشاراتی هستید و نشریات خود را به روش سنتی توزیع و می فروشید؟
نمونه‌ های آنلاین کتاب‌ های شما در رسانه‌ های اجتماعی یا وب‌سایت خودتان می‌ تواند به خوانندگان و کتاب‌فروشان کمک کند تا تصور خوبی از کتاب‌ های چاپی شما داشته باشند.
از طریق ویستابوک یک کاتالوگ دیجیتال از نمونه کتاب خود تهیه کنید، لینک نمونه کتاب خود را از طریق خبرنامه، رسانه‌ های اجتماعی یا ارسال ایمیل مستقیم از طریق کد QR با مشتریان، کتاب‌ فروشان عمده فروشان و دیگران به اشتراک بگذارید. روش تبلیغاتی که صد در صد نتیجه بخش است.

آموزش ساخت کاتالوگ دیجیتال

نمونه هایی از کاتالوگ دیجیتال برای کتاب های الکترونیکی خود ایجاد کنید
شما یک ناشر مستقل یا ناشر کتاب الکترونیکی هستید؟ شما فروشگاه اینترنتی خود را دارید یا کتاب های الکترونیکی خود را در پلتفرم های مستقل توزیع می کنید؟
به خوانندگان خود یک کاتالوگ هوشمند ویژه با بیش از متن و تصاویر ارائه دهید تا بتوانند اثر شما را با ذهن شان لمس کنند. سرویس ویستابوک ما به شما این فرصت را می‌دهد که نشریه آنلاین خود را با مجموعه‌ای از موارد اضافی چندرسانه‌ای ارائه کنید: جاسازی ویدیوها، پیوندهای داخلی یا پیوندهایی به وب‌ سایت‌ ها و کتاب‌ های الکترونیکی دیگر.
استفاده از خدمات ویستابوک برای نشر و فروش کتاب یک انتخاب هوشمندانه است که قطعا نتیجه ی آن برای شما رضایت بخش خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *