برای تبلیغات چقدر از تکنولوژی استفاده می کنید؟

استفاده از تکنولوژی امروزه چه به صورت شخصی، چه به لحاظ کاری بسیار بیشتر شده است و هر روز نیز در حال افزایش است.

حتی رسانه های سنتی نیز این روزها وارد تبلیغات دیجیتالی شده اند و سعی می کنند جای خود را میان برندهای برتر باز کنند و بخشی از این جامعه باشند.

طبق آخرین مطالعه بیتکام از هر دو شرکت، یک شرکت از جلسات آنلاین استفاده می کند و از هر سه شرکت، یک شرکت ارتباطات دیجیتالی با مخاطبینش دارد. از هر پنج شرکت، یک شرکت از طریق شبکه های اجتماعی با مخاطبینش در ارتباط است. این ارتباطات در محیط فروش و بازاریابی بسیار بیشتر است. همچنین در ارتباط داخلی یک شرکت با کارمندانش نیز پتانسیل ارتباط دیجیتالی به مقدار زیادی وجود دارد.

کاتالوگ دیجیتال

شرکت های جدید برای استفاده حداکثری از دنیای جدید فروش و ارتباط با مشتریان، به تکنولوژی و استراتژی دیجیتالی مناسب نیاز دارند. استفاده از طراحی کاتالوگ دیجیتال ویستابوک چطور می تواند در این راه موثر باشد؟

آموزش ساخت کاتالوگ دیجیتال

کاتالوگ هوشمند  ویستابوک بدلیل تحت وب بودن همیشه در دسترس است.

کاتالوگ دیجیتال ویتاسبوک بدون توجه به نوع دستگاه (کامپیوتر ، لپ تاپ و هر نوع موبایل و تبلت)، همیشه دردسترس است و طراحی زیبایش را حفظ می کند.

– هزینه چاپ، بایگانی و مصرف کاغذ را کاهش می دهد.

– نسخه های قابل تغییر و مقایس پذیر ارائه می کند و با قابلیت ویرایش هر زمان به سرعت میتوان ویرایش انجام داد و تمامی کاتالوگ ها بروز میشوند.

– می توانید مطمئن باشید که همه ی اطلاعات بروز و آپدیت هستند و به بهترین محتوای دیجیتالی روز دنیا دسترسی دارید.

فضای مجازی دیگر یک خیابان یک طرفه نیست، بلکه دیگر به یک فضا پر از فکر، ایده و ارتباطات تبدیل شده است. شرکت ها با مفاهیم مناسب و ظاهری جذاب می توانند در این فضا حرفی برای گفتن داشته باشند.

برای تبلیغات از تکنولوژی استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *