محتوای تعاملی با ویستابوک

در چند سال گذشته، با توجه به محتوای تعاملی بسیار زیادی که در اینترنت تولید شده.

می‌تواند موجب این بشود که مشتریان در دنیای اطلاعات غرق شوند. متأسفانه این بدان معناست که مشتریان احتمالاً بسیاری از موارد حیاتی را هنگام خرید از یاد می برند. این امر باعث شده است که فروشندگان خارج از چارچوب فکر کنند و محتوایی تولید کنند که به احتمال زیاد بینندگان خود را درگیر و هیجان زده می کند. محتوای تعاملی مانند کاتالوگ دیجیتال بهترین راه حل این مسئله است.

کاتالوگ دیجیتال
محتوای تعاملی چیست؟


ممکن است فکر کنید: محتوای تعاملی چیست و چه تفاوتی با سایر انواع محتوا دارد؟

خب الان به شما توضیح می دهیم – محتوای تعاملی با افزودن یک بعد اضافی به تجربه مخاطب با سایر انواع محتوا متفاوت است زیرا به بینندگان اجازه می دهد در محتوایی که می بینند دخالت کنند – خواه یک کلیک باشد. کشیدن و رها کردن؛  یا یک تیک در یک کادر – با همچین کارهای کوچکی مخاطبان شما را تشویق می‌کند تا شرکت کنند و در صفحه بمانند… هرچه بیشتر بمانند، شانس خرید محصولات یا خدماتی که شما عرضه می‌کنید بیشتر است. کاتالوگ دیجیتال و کاتالوگ هوشمند از این دسته محتواها هستند.

آن ها نه تنها محتوای شما را برای خواندن یا مشاهده لذت‌بخش‌تر می‌دانند، بلکه به شرکت و برند شما نیز اعتماد بیشتری خواهند داشت، زیرا مشاهده می کنند شما مسیری دشوار را طی کرده اید تا با طراحی کاتالوگ دیجیتال یک حال و هوای خلاقانه به کمپین بازاریابی خود اضافه کنید. پس قطعا برای خدمات درخواستی آن ها نیز زحمت خواهید کشید.

مزایای محتوای تعاملی

گنجاندن محتوای تعاملی در استراتژی بازاریابی شما باعث افزایش تعامل می شود! تعامل بیشتر برابر است با فروش بیشتر
از آنجایی که مشتریان شما درگیر محتوای تعاملی شما هستند، این امر موجب ایجاد یک پایه قوی برای اعتماد به برند شما در آینده می دهد.
با گنجاندن محتوای تعاملی در استراتژی خود، مخاطب تان را با ویژگی های شخصی اش در نظر می گیرید.  آن ها چه آگاهانه و چه به صورت ناخودآگاه قدردان شما و برندتان خواهند بود.

محتواهای تعاملی چه چیزهایی هستند؟

1.اینفوگرافیک های تعاملی
2.پویانما ها یا فلیپ بوک ها
3.کوئیز یا تست های کوتاه سوالی
4.ویدئوهای تعاملی

شما می توانید محتوای تعاملی و کاتالوگ دیجیتال خود را در ویستابوک تهیه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *