کاتالوگ دیجیتال بهترین راه ارتباط با مشتریان

ارتباطات با مشتریان در حال تغییر است. محتوای دیجیتالی روز به روز در حال افزایش است

 متقاضیان محتوای دیجیتال نیز به همین صورت رو به افزایش هستند. اپلیکیشن ویستابوک برای ایجاد یک ارتباط سالم بین شما و مشتریانتان یک ابزار کاربردی و مفید است. از این اپلیکیشن برای تقاضاهای آنها استفاده کنید تا از این بازار دیجیتالی عقب نمانید و یک عضویت سودمند در آن داشته باشید.

چرا باید یک مجله برای مشتریان بسازیم؟

مشتریان یک شرکت، مهم ترین سرمایه و منبع یک شرکت هستند، در این صورت سرمایه گذاری کردن روی رضایت آنها بسیار منطقی به نظر می رسد. موافق هستید؟ با ساخت یک مجله اختصاصی برای شرکت می توانید به تمامی مشتریان این فرصت را بدهید که در رویدادها شرکت کنند و  بخشی از تیم شما باشند. اخبار مهم در مورد صنایع در این مجله خواهد بود که این موضوع موجب ایجاد یک اجتماع متعهد و وفادار به شرکت شما، خواهد شد.

کاتالوگ دیجیتال

چرا باید یک مجله دیجیتال برای مشتریان داشته باشیم؟

فایل های پی دی اف ساده نمی توانند مانند کاتالوگ هوشمند باشند. خواندن آن ها سخت است و در دستگاه هایی مانند تلفن همراه، این سختی بیشتر نیز خواهد شد. در یک کاتالوگ دیجیتال از ویستابوک، همه چیز متفاوت است. شما می توانند به راحتی به کاتالوگ هوشمند فیلم، عکس و… اضافه کنند یا محتواها را با هم ادغام کنند. این تجربه هیجان انگیزی که ما به کاربر شما انتقال می دهیم توسط هیچ مجله چاپی یا پی دی افی به دست نمی آید.
با ایجاد یک مجله دیجیتال نه تنها ارتباطات موثری با مشتریان برقرار می کنید بلکه در نظر آنها نیز شما یک فرد منظم، با انگیزه و خلاق به نظر خواهید رسید. از ویستابوک برای ساخت مجله دیجیتالی تان مشاوره و ایده بگیرید. هیچ گاه برای موفق تر شدن زمان را از دست ندهید.

آموزش ساخت کاتالوگ

چرا از اپلیکیشن ویستابوک برای طراحی مجله دیجیتال مان استفاده کنیم؟

ساده ست، زیرا همه به آسانی از بهترین خدمات بهره مند می شوند. برای لحظه ای فکر کنید، آیا پی دی اف می تواند گزینه ی خوبی برای ارتباط با مشتریان باشد که ابزار مناسب برای خواندنش را ندارد و مجبور است که از گوشی موبایلش به سختی آن را بخواند؟ یا خبرنامه های ایمیل که در پوشه ی اسپم ناپدید می شوند؟ آن ها چطور به نظر خوب می آیند؟ هزینه ی چاپ نیز سرسام آور است و اصلا ایده ی خوبی برای این دنیای بروز شده نیست. مجله دیجیتال در ویستابوک به شما اجازه می دهد که از گوشی یا تبلت شخصی اش خبرنامه ها و مجلات و اطلاعات را دنبال کند. طراحی کاتالوگ دیجیتال در ویستابوک قطعا به نفع شما خواهد بود.

حالا تصمیم شما چیست؟