یک کتاب پویانما یا فلیپ بوک بسازید!

هنوز کتاب پویانما برای بیزنس تان ایجاد نکردید؟

کتاب هایی که ویستابوک در دسترس شما قرار می دهند بسیار جذاب هستند. علاوه بر این، پویانما ها دارای مزایای قانع‌ کننده‌ ای از نظر کارایی، سلامت محیط و قابلیت استفاده هستند. می‌ خواهیم پنج دلیل عالی برای انتشار مجلات، کاتالوگ ها، ارائه‌ ها، بروشور ها یا کتاب‌ هایتان به‌عنوان یک کتاب پویانما به شما نشان دهیم:

1.زیبایی بصری و خواندن آسان
نمونه کاتالوگ

مشتریان و خوانندگان شما سزاوار یک مجله آنلاین یا کاتالوگ دیجیتال با ظاهر زیبا هستند – نه فقط در نسخه چاپی.
نباید نسخه دیجیتال تبلیغات تان را دست کم بگیرید. کتاب پویانما آنلاین طرح چاپی را با امکانات برنامه آنلاین ترکیب می کند و در اختیار خوانندگان قرار می دهد. حتی اگر محتوای خود را به صورت آنلاین برای رایانه شخصی، تلفن های هوشمند یا تبلت منتشر کنید، می توانید با طراحی کاتالوگ دیجیتال شخصی تان متمایز باشید زیرا کاتالوگ هوشمند ویستابوک برای تلفن های هوشمند و تبلت به صورت ویژه طراحی شده و در هر دستگاهی کاتالوگ هوشمند را به بهترین نحو به نمایش می گذارد.

2.هزینه ی چاپ نمی دهید و به محیط زیست صدمه نمی زنید.


در پول خود صرفه جویی کنید و به جای کاتالوگ، بروشور یا مجله چاپی، در ویستابوک کتاب های پویانما ایجاد کنید. گروه هدف شما ، محتوای شما را دوست خواهد داشت زیرا:
هرگز از مد نمی افتد !
در منابع طبیعی صرفه جویی می کند!
می توانید آن را با قیمتی مناسب بفروشید!

3.ارائه قوی و فضای بی پایان برای ایده های شما

ارایه قوی
کتاب آنلاین شما می‌تواند چیزی بیش از متن و عکس باشد. با یک کتاب آنلاین، این فرصت را دارید که محتوای چاپی خود را با موارد چند رسانه‌ ای، مانند ویدئو ها و سایر وب‌ سایت ها یا برنامه‌ های HTML که می‌ توانید به آنها پیوند دهید، ترکیب کنید. اگر اطلاعات اضافی، بازی‌ ها، ویدئو های خنده‌ دار یا موسیقی را در فلیپ‌بوک آنلاین خود بگذارید، دیگر کسی جلودار شما نیست!

4. در هر زمان و هر مکانی قابل دسترسی هستید.

قابلیت ارایه
فلیپ بوک آنلاین شما در هر زمان در هر مکانی در دسترس خواهد بود. خوانندگان شما می‌توانند در راه خانه، محل کار یا خانه دوستانشان مجلات، کتاب‌های الکترونیکی و کاتالوگ‌های شما را مرور کنند. شما نیازی به ارسال نشریات خود به محلی برای فروش ندارید. فقط به مشتریان خود اطلاع دهید که چگونه می توانند به محتوای شما دسترسی پیدا کنند یا آن را دانلود کنند و می توانند هر کجا که می خواهند از آن ها لذت ببرند.

5. قابل آپدیت

قابلیت اپدیت
می توانید بلافاصله محتوای ارائه شده تان را آپدیت کنید. اشتباهی رخ داده؟ نیاز است چیزی عوض شود؟ هیچ مشکلی نیست! با طراحی کاتالوگ دیجیتال ویستابوک آپدیت محتوا بیش از چند دقیقه وقتتان را نمی گیرد.

امیدوارم با این 5 دلیل واقع بینانه توانسته باشیم ارزش خدمات ویستابوک را به شما نشان بدهیم و در خدمت شما باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *